Interakcje
80.jpg

Jakie są czynniki wpływające na interakcje lek a mikroskładniki. Dowiesz się również jaki jest wpływ pożywienia na farmakokinetykę leku

czytaj całość »
Infekcje wywołane przez żywność
74.jpg

Zakażenie bakteriami  Salmonelli, Clostridum difficle czy pasożytami wywołuje u nas infekcje z powodu osłabienia systemu immunologicznego. Czy można się przed ty zabezpieczyć ?

czytaj całość »
Jak chronić sie przed infekcją
66.jpg

Jak przygotować organizm na infekcje wirusowe? Jak ochronić się przed grypą i infekcjami wirusowymi? Jakie warzywo jest szczególnie ważne w zapobieganiu infekcjii wirusowych ?

czytaj całość »
Najlepsze probiotyki
60.jpg

Jak wybrać najlepszy produkt probiotyczny. Jak zażywać probiotyki ? Czym jest JTK ? Jak forma probiotyczna najdłużej zachowuje wartości probiotyczne?

czytaj całość »
Probiotyki
58.jpg Gdzie mieszkają poszczególne rodziny dobrych bakterii? Dla kogo są przeznaczone probiotyki? Kiedy tracimy dobre bakterie?
czytaj całość »
Wsparcie wątroby
50.jpg

Wsparcie wątroby dzięki sprawnie działającym mitochondriom, którym kwas alfa liponowy buduje wsparcie antyoksydacyjne. Uwalnianie wątroby od obecności kadmu, litu czy metali ciężkich. Kwas alfa-liponowy jako wsparcie wątroby.

czytaj całość »
Omega 3 jak stosować
48.jpg

Omega-3 jak stosować i jak spożywać. Dowiesz się również czy są przeciwwskazania do stosowania kwasów tłuszczowych omega-3.

czytaj całość »
Omega 3
44.jpg

Co znaczy skrót nnkt? Jaka jest dzienna norma spożycia omega3. Czy kwas omega 3 i omega 6 są tak  samo wskazane dla naszego zdrowia?

czytaj całość »
Koenzym q10. Czy wiesz jak dawkować?
42.jpg

Wpis zawiera orientacyjne wielkości stosowanych porcji koenzymu q10 przy rożnych schorzeniach. Wielkość porcji opracowana na podstawie książki Uwe GrÖber, "Mikroskładniki Odżywcze,Tuning Metaboliczny-Profilaktyka-Leczenie"  

czytaj całość »
Koenzym Q 10
40.jpg

Koenzym q10 to naturalna substancja syntetyzowana w organizmie. Koenzym Q10 obecny jest w każdej komórce ciała. Koenzym q 10 ma szczególne właściwości dla ochrony komórek przed wolnymi rodnikami. Symtomy braku koenzymu Q10 bardzo łatwo rozpoznać. Obecność  koenzymu q10 szczególnie wskazana w mięśniu sercowym

czytaj całość »
Witamina B12
36.jpg

Która witamina b12 najlepsza? Jak zbadać poziom witaminy b12? Co to jest homocysteina?Co oznacza podwyższony poziom homocysteiny?

czytaj całość »
Zgaga.
34.jpg

Zobacz inne spojrzenie na temat przyczyn zgagi czy możliwości pobycia się jej. Rzuce nowe spojrzenie na konsekwencje obniżania poziomu kwasu solnego. Poznasz inne przyczyny Helicobacter Pylori oraz zgagi i zapalenia żołądka. 

czytaj całość »
Nadwaga. Otyłość.
32.jpg

Jak unikać nadwagi? Co jest przyczyną nadwagi ? Skutki nadwagi ? Dieta lecznicza. Życie bez nadwagi? O tym wszystkim przeczytasz we wpisie.

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl