Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Firma <!--EndFragment--><!--EndFragment--><!--StartFragment-->Dr. Jacobs datuje swoje istnieje od 1997 roku. Powstała z inicjatywny doktora nauk medycznych Karola Otto Jacoba oraz Ludwika Manfreda Jacoba.

Siedziba firmy znajduje się na terenie Niemiec gdzie występuje pod nazwą <!--StartFragment-->Dr. Jacob's Medical GmbH. Polskie przedstawicielstwo firmy nosi nazwę <!--StartFragment-->Dr. Jacob's Poland.<!--EndFragment--><!--EndFragment-->

Motto firmy: "Wiedza w służbie zdrowia" to przede wszystkim innowacyjność preparatów, ich wysoka biodostępność oraz czystość co przekłada się min. na bezpieczeństwo stosowania.

<!--StartFragment-->Tradycyjna wiedza medyczna, w firmie Dr Jacobs, łączy się z najnowszymi wynikami badań. Takie połączenie pozwala firmie Dr Jacobs opracowywać innowacyjne produkty, które są bliskie naturze i wykazują się działaniem. Wykorzystywana wiedza oparta jest na dwóch dekadach badań oraz obserwacji. Firma dba o surowce wybierając tylko solidnych dostawców, którzy polecają surowce najwyższej jakości.

<!--StartFragment-->Fachowość, kompetencja, rygorystyczne normy oraz najwyższej jakości składniki naturalne składają się na wyjątkowy charakter produktów Dr. Jacob’s.<!--EndFragment-->

Preparaty firmy <!--StartFragment-->Dr. Jacobs wolne są od sztucznych aromatów, barwników czy konserwantów.

Z wyjątkiem witaminy D3 firma nie wykorzystuje, do preparatów, żadnych składników odzwierzęcych a opakowania w 100 % podlegają recyclingowi.

Firma prowadzi od 10 lat badania nad właściwościami zdrowotnymi granatu. W efekcie tych badań opracowano linię preparatów z przefermentowanych owocy granatu. Obecnie firma <!--StartFragment-->Dr. Jacobs, jest wymieniana w pierwszej trójce producentów, najlepszych wyrobów z granatu. <!--EndFragment-->

Firma <!--StartFragment-->Dr. Jacobs ma również w swoim portfolio pełnowartościowe posiłki opracowane jako łatwe do przygotowania musy, koktajle bądź zupki.

<!--EndFragment-->Firma charakteryzuje się dobrą jakością preparatów w rozsądnych cenach

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl