Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann to wiodący producent preparatów mitochondrialnych w Niemczech. To firma założona przez dr Franza Enzmanna, który kontynuuje założenia medycyny mitochondrialnej zakreślone przez prof.Rolfa Luftena. 


Od lat 60 XX wieku do dnia dzisiejszego dr F.Enzmann nieustannie opracowuje wysokiej jakości produkty mitochondrialne wykorzystując do ich wytwarzania nowinki technologiczne a także wyniki najnowszych badań. Nieustannie propaguje w całym świecie medycznym, koncepcje MitoMed opartą na osiągnięciach medycyny mitochondrialnej i sile składników odżywczych.

W 1992 roku doszło do założenia, jako uwiecznienie wielu lat pracy i badań, firmy MSE PHarmazeutia dr Enzmnann. Firma część swoich dochodów ze sprzedaży, inwestuje w badania naukowe, aby opracowywać coraz bardziej spersonalizowane preparaty. 


Przełomowy moment w pracach dr F.Enzmanna to opracowanie absolutnie kluczowej substancji czyli koenzymu q 10 w formie płynnych nanocząasteczek. Koenzym Q 10 zarówno w formie ubichinonu i ubichinolu, stanowi filar dla podmiotu medycyny mitochoondrialnej jakimi są mitochondria.

Preparaty z logo dr F.Enzmann są znane i cenione na świecie. Preparaty MSE Pharmazeutika to oferta preparatów mitochondrialnych w formie monopreparatów oraz wieloskładnikowe, autorskie preparaty kierunkowe dr. F Enzmanna.


Wszystkie preparaty mitochondrialne są produkowane na terenie Niemiec i Szwajcarii a do produkcji niezmiennie wykorzystywane są surowce z terenów ekologicznych a olej rybi pozyskiwany jest wyłącznie z małych rybek (sardele, anchois), które zamieszkują akweny w pobliżu Antarktydy.

Preparaty mitochondrialne to suplementy, które noszą etykietę preparatów o najwyższym stopniu czystości składników odżywczych a wielkość porcji oraz forma w jakiej substancja odżywcza jest skierowana do konsumenta, jest zgodna z ramami określonymi przez Europejski Urząd ds. Bezpieczeństwa Żywności (EFSA).

Posiadamy wszystkie produkty, które są opracowane przez MSE Pharmazeutika dr F.Enzmann i które są zarejestrowane na rodzimym rynku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl