Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Firma S.C PLANTEXTRAKT S.R.L, działa od 1991 roku Laboratoria Plantextrakt posiadają ponad 20 letnie doświadczenie w przetwórstwie surowców roślinnych pozyskiwanych z 12 ha upraw ekologicznych dla gemmoterapii i homeopatii.
Misja firmy to wpieranie zdrowia naturalnymi, wysokiej jakości preparatami. Firma stawia na dalszy rozwój  w zakresie wspierana zdrowia. Temu wszystkiemu towarzyszy profesjonalizm, odpowiedzialność i zaangażowanie. 

Firma początkowo zajmowała się przygotowaniem surowców homeopatycznych na rynki europejskie a od roku 1996 zajmuje się produkcją leków homeopatycznych.
Firma zaopatruje rynki farmaceutyczne w Europie mi.in.w Niemczech, Austrii, Włoszech, ale też na Dalekim Wschodzie w Indiach i Pakistanie. 

Wyciągi ze świeżych surowców roślinnych metodami na zimno prowadzą do uzyskiwania w stanie niezmienionym substancji odpowiedzialnych za działanie preparatu.

Firma przywiązuje wielką wagę do jakości surowca używanego do produkcji suplementów i leków homeopatycznych. Procesy produkcji a także kontrola jakości są certyfikowane przez GMP certyfikatem Dobrych Praktyk Produkcyjnych.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl