QuinoMit® Q10 fluid MSE dr Enzmann 30 - 50 ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 2 dni
Cena: 339,00 zł 339.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Idealnie czysty Koenzym q10 z niacyną

 • QuinoMit® Q10 fluid MSE dr Enzmann, to koenzym q10 w formie aktywnej czyli jako ubichinol.
  • to lider w przyswajalności wśród koenzymów q10. 
 • Preparat odznacza się najwyższym stopniem czystości  - 99,8%.
 • Koenzym q10 w preparacie, nie wykazuje obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów ani fungicydów.
 • Preparat QuinoMit® Q10 fluid, został tak opracowany, aby chronić zawarty wewnątrz ubichinol przed niekorzystnym działaniem tlenu oraz promieniowaniem UV i w tym celu koenzym q10 umieszczono  w specjalnie zaprojektowanym opakowaniu. 
  • Specjalnie opracowany pojemnik jest wygodny w użyciu i wyposażony w specjalny aplikator do odmierzania odpowiedniej wielkości kropli.
 • Koenzym Q 10zawarty w preparacie QuinoMit® Q10 fluid MSE dr Enzmann, wzbogacony jest o niacynę, aby wspomagać produkcję energii w organizmie.
 • Koenzym q10 jako fluid przygotowany jest w płynnej formie, co zasadniczo ułatwia aplikacje substancji odżywczej a także jej szybkie przyswajanie.
 • Preparat występuje w dwóch pojemnościach - 30 ml; 50 ml.


QuinoMit® Q10 fluid MSE o pojemności 30 ml zwiera 277 kropli co zgodnie z zaleceniami producneta wystarcza na 55 porcji dziennych 

QuinoMit® Q10 fluid MSE o pojemności 50 ml zawiera 462 krople co zgodnie z zaleceniami producbneta wystarcza na 92 porcje dzienne.


Koenzym q10 lider przyswajalności

Poziom przyswajalności koenzymu q10 jest kluczowy ponieważ to gwarantuje jego skuteczność i bezpieczeństwo stosowania. 

Tylko zastosowanie nowoczesnej technologii i osiągnięć współczesnej nauki, pozwoliło na opracowanie preparatu o tak wysokim stopniu przyswajalności i czystości.

Aby koenzym q10 znajdujący się w preparacie QuinoMit® Q10 fluid MSE dr Enzmann, wykazywał się tak wysokim stopniem przyswajalności: 

 • przygotowano go w formie aktywnej czyli Ubichinolu
 • połączono go z niacyną
 • nowoczesną wiedzę i technologie, wykorzystano dla zmniejszenia cząstki koenzymu q10 do wielkości nano (50 nm) co ułatwia przekraczanie wielu barier w tym błon mitochondrialnych 
 • przygotowano koenzym q10 w płynie, aby mógł być przyswajany bez przeszkód ze strony przewodu pokarmowego
 • krople z koenzymem po aplikacji wchłaniają się bezpośrednio w śluzówce jamy ustnej, co ogranicza możliwe przeszkody ograniczające przyswajanie (kwasy, poziom pH, inne)

Koenzym q10 w preparacie QuinoMit® Q10 fluid

Koenzym q10 w preparacie QuinoMit® Q10 fluid, jest przyswajalny w ~60% , co jest wynikiem zastosowania koenzymu q10 w formie nanocząsteczek oraz przygotowanie go w formie kropli.

QuinoMit®Q10 fluid zawiera czysty biologicznie, pozyskany z drożdży piekarskich (bez zastosowania inżynierii genetycznej), koenzym Q10, pochodzący od światowego lidera w produkcji naturalnego koenzymu q10, firmy Kaneka.

Zawarty w preparacie koenzym Q10 został oczyszczony za pomocą chromatografii cieczowej, dzięki czemu uzyskano najwyższy stopień czystości (99,8%). Wysoki poziom czystości to wysoka tolerancja preparatu i bezpieczeństwo stosowania, które gwarantowane jest przez producenta, firmę MSE Pharmazeutika dr Enzmann.

Koenzym q10 w preparacie QuinoMit® Q10 fluid, połączony jest z niacyną czyli witaminą B3. 

Jakość i bezpieczeństwo stosowania 

Doskonała jakość jest gwarantowana przez niemiecką firmę MSE Pharmazeutika dr F.Enzmanna. Firma jest wiodącym producentem produktów mitochondrialnych w Niemczech.

Proces produkcji oparty jest o najnowsze osiągnięcia technologiczne, czym wypełnia oczekiwania dotyczące najwyższych standardów jakości i czystości.

Preparat wykonany z zachowaniem reżimu GMP czyli zasad Dobrej Praktyki Produkcyjnej co gwarantuje ścisłą kontrolę procesu produkcji. Obszar GMP obejmuje moment dostarczenia surowców, proces  produkcyjny, zapakowanie, dystrybucje ze składowaniem włącznie.

Koenzym Q10 wg.formuły dr Enzmanna

 • Jest najbardziej zaawansowaną naukowo i technologicznie aktywną, formą koenzymu Q10 w płynie.
 • Jako surowiec wykorzystuje się koenzym Q10, pochodzący od światowego lidera w produkcji naturalnego koenzymu q10, firmy Kaneka.
 • Postać nanocząsteczek zdecydowanie zwiększa jego przyswajalność i skuteczność
  • Koenzym q10 wg formuły dr. Enzmanna to Q10, wykazuje się zwiększonym wobec innych form koenzymu q10, stopniem przyswajalności. Wielkość mitochondrium to 2000 nm, a wielkość nanocząsteczki pozyskanej dzięki zastosowanej nanoformuly to tylko 50 nm.
 • Koenzym q10 w QuinoMit®Q10 fluid jest natychmiast przyswajalny. Zastosowana forma płynna i ultra małe cząsteczki koenzymu q10 pozwalają aplikować go bezpośrednio do śluzówki jamy ustnej, skąd natychmiast jest absorbowany przez organizm.
 • Dla podniesienia stopnia przyswajalności, ultra małych cząsteczek, koenzymu q10, zasilono preparat niacyną (witamina B3), gliceryną i lecytyną. Składniki te zwiększają absorpcje koenzymu q10 a tym samym jego wykorzystanie, przyswojenie i ograniczenie występowania deficytów energetycznych.
 • Dla preparatu zaprojektowano specjalne opakowanie chroniące zawarty wewnątrz ubichinol przed niekorzystnym działaniem tlenu oraz promieniowaniem UV.

Dlaczego QuinoMit® Q10 fluid MSE ?

 • Preparat doskonałej jakości. Czystość, jakość oraz niezmienność składu gwarantowana jest przez MSE Pharmazeutika dr Franz Enzmann:
  • Czystość koenzymu Q10, na poziomie 99,8%
  • Skład porcji dziennej 32,5 mg koenzymu q10 (Ubichinol ) oraz 6,5 mg niacyny.
 • Koenzym Q10, w preparacie, występuje w najlepiej przyswajalnej formie Ubichinolu.
  • Organizm naturalnie wytwarza koenzym Q10 w formie Ubichinonu, który ulega przekształceniu do Ubichnolu i dopiero w takiej formie jest spożytkowany przez organizm 
 • Ubichinol w QuinoMit® Q10 fluid, to lider wśród koenzymów q10, bowiem wyróżnia się przyswajalnością na poziomie ~60%.
 • Preparat opracowano z wykorzystaniem Nano formuły, najbardziej zaawansowanej technologii, która pozwala uzyskać nanocząsteczki o wymiarze 50 nm. Takiej wielkości cząsteczki, podane doustnie wchłania się już przez śluzówkę jamy ustnej, co w zasadniczy sposób zwiększa wykorzystanie koenzymu Q10 przez organizm.
 • Dla zwiększenia stopnia przyswajalności, ultra małych cząsteczek, koenzymu q10, zasilono preparat niacyną (witamina B3), gliceryną i lecytyną. Składniki te zwiększają absorpcje koenzymu q10 a tym samym jego wykorzystanie, przyswojenie i ograniczenie występowania deficytów energetycznych. 
 • Preparat wolny jest od obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów oraz fungicydów.
 • Koenzym q10 w postaci kropli pozwala osobą mającym problem z przełykaniem na swobodne skorzystanie z preparatu
 • Surowiec pochodzi od światowego lidera w produkcji naturalnego koenzymu q10.

Kiedy warto sięgać po koenzym q10 ?

Koenzym q10 szczególnie korzystnie wpływa na pracę mięśni szkieletowych i mięśnia sercowego a także odpowiada za przebieg procesów odpowiedzialnych za produkcję energii wewnątrzkomórkowej.

Kiedy chcemy odsunąć zmęczenie i znużenie. Synergia koenzymu Q10 i niacyny przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Koenzym q10, podobnie jak niacyna, jest wszechobecną substancją w naszym organizmie. Wiele procesów metabolicznych zachodzących w naszym organizmie odbywa się z udziałem koenzymu q10 i witaminy PP.

Producent:

Mse Pharmazeutika GmbH Dr. Franz Enzmann; Nehringstrasse 15;61352 Bad Homburg;Niemcy. Firma MSE Pharmazeutika dr Enzmann jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech. Od 50 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu.


Skład, sposób spożycia:

 • QuinoMit® Q10 fluid MSE dr Enzmann  zawiera koenzym q10 oraz niacynę. Wiele procesów metabolicznych zachodzących w naszym organizmie odbywa się z udziałem koenzymu q10 i niacyny. 
 • Synergia koenzymu Q10 i niacyny przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu energetycznego. 
 • Quinomit Q10 fluid MSE zawiera koenzym q10, który może być aplikowany jako krople.
  Ilość w opakowaniu / pojemność: 30 ml; 50 ml

  Składniki: stabilizator: gliceryna, woda;  ubichinol (koenzym Q10); lecytyna sojowa; amid kwasu nikotynowego (niacyna). 

  Zalecana dzienna porcja: 5 pełnych naciśnięć pompki
  Skład zalecanej dziennej porcji:

  Koenzym Q10 (Ubichinol):                 32,50  mg -     brak     RWS*,
  Niacyna:                                                6,50 mg -    41,00 % RWS*

  %*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia

  Sposób użycia:
  5 pełnych naciśnięć pompki QuinoMit® Q10 fluid, rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia.

  Suplement diety nie może być traktowany jako substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
  Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
  Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu. Należy pamiętać o zróżnicowanym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

  Istotna wskazówka: przed pierwszym użyciem, kilkukrotnie nacisnąć pompką do uzyskania pierwszej kropli. następnie butelkę przechylić i ponownie nacisnąć pompką aż do uzyskania kropli preparatu.

  Najlepiej spożyć przed datą: (miesiąc i rok)/ nr partii -oznaczony jest na spodzie opakowania

  Warunki przechowywania:
  Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu, w suchym, chłodnym miejscu.

  do góry
  Sklep jest w trybie podglądu
  Pokaż pełną wersję strony
  Sklep internetowy Shoplo.pl