SANOMIT®Q10 direkt dr Enzmann 30 ml

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 2 dni
Cena: 235,00 zł 235.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane

Opis

Koenzym q10 jako Ubichinon w płynie

SANOMIT®Q10 direkt to monopreparat zawierający koenzym q10. To pierwszy koenzym q10, który udało się rozpuścić i rozproszyć w wodzie na ultra małe cząsteczki za pomocą opatentowanego procesu. Preparat jest dostępny w formie kropli z czystym biologicznie koenzymem Q10, który odpowiada substancji produkowanej przez nasz organizm. 

Zwiększona biodostępność wobec innych form koenzymu q10

Nanocząsteczki koenzymu q10 w formie płynnej charakteryzują się 4- krotnie lepszą przyswajalnością niż preparaty w formie kapsułek czy proszku. Mimo, że forma koenzymu q10 (ubichinon) jest formą nie aktywną to płynna postać koenzymu q10 (kropelki) i ultra małe cząsteczki sprawiają, że jest wysoce biodostępny wobec kapsułek czy proszku. Oznacza to, że jedna kropla preparatu SANOMIT®Q10 direkt- odpowiada około 10 mg koenzymu w formie kapsułek.

Naturalny koenzym q10 wysokiej jakości 

SANOMIT®Q10 direkt to preparat z czystym, naturalnym koenzymem q10 w postaci ultra małych cząsteczek. Proces produkcji został party o najnowsze osiągnięcia technologiczne czym wypełnił oczekiwania dotyczące  najwyższych standardów jakości i czystości.

Doskonała jakość jest gwarantowana przez niemiecka firma MSE Pharmazeutika dr F.Enzmanna. Firma jest wiodącym producentem produktów mitochondrialnych w Niemczech.

Kiedy może wystąpić zapotrzebowanie na koenzym q10? 

 • Kiedy jesteśmy narażeni na przewlekły lub silny stres.
 • Przy intensywnych zajęciach typu wyczynowy sport, nadmierna, intensywna praca.
 • Kiedy spada produkcja koenzymu q10 czyli osoby po 40 roku życia. 

Dlaczego SANOMIT®Q10 direkt?

 • SANOMIT®Q10 direkt zawiera naturalnie czysty koenzym Q10 - odpowiadający substancji wytwarzanej przez organizm ludzki.
 • Zastosowanie formuły kropli z  płynnym koenzymem Q10 skraca drogę przyswajania. Do wchłaniania dochodzi już z poziomu śluzówki jamy ustnej.
 • Proces produkcji oparty jest na najnowocześniejszych osiągnięciach naukowo- technologicznych, wynikiem czego jest preparat o bardzo wysokiej jakości i czystości.
 • Preparat jest wolny od konserwantów oraz sztucznych emulgatorów.
 • SANOMIT®Q10 direkt to wysoka zawartość koenzymu Q10. Intensywny żółto- pomarańczowy kolor substancji znajdującej się w opakowaniu preparatu świadczy o wysokiej zawartości koenzymu q10.
 • Producent gwarantuje najwyższy stopień wchłaniania. Skuteczność stosowania preparatu potwierdzona jest badaniami klinicznymi.
 • Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech. Od 50 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu.

Składniki SANOMIT®Q10 direkt

 • Koenzym Q10 jest biologicznie czystym składnikiem preparatu. Oczyszczony został za pomocą chromatografii cieczowej, dzięki czemu preparat SANOMIT®Q10 direkt zawiera koenzym Q10, o najwyższym stopniu czystości 99,8 %.
 • Koenzym Q 10 został pozyskany z drożdży piekarskich, który dokładnie odpowiada koenzymowi Q10 produkowanemu przez nasz organizm. Nie wykazuje obcych form izomerów, śladów bakterii, pestycydów, fungicydów.
 • Gliceryna, która pełni ważne funkcje w procesie przemiany materii. W przypadku wysiłku umysłowego mózg wykorzystuje lecytynę jako źródło swojej energii.
 • Lecytyna, która wchodzi w skład wszystkich błon komórkowych i mitochondrialnych.

Producent:

Mse Pharmzeutika GmbH Dr. Franz Enzmann; Nehringstrasse 15;61352 Bad Homburg;Niemcy.
Firma MSE Pharmazeutika dr Enzmann jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech.
Od 50 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu


Skład, sposób użycia:


SANOMIT®Q10 direkt to suplement diety przeznaczony dla wsparcia procesów metabolicznych odpowiedzialnych za utrzymanie energii na odpowiednim poziomie. Może być wskazany przy intensywnych zajęciach typu wyczynowy sport, nadmierna, intensywna praca jak również kiedy spada produkcja koenzymu q10 w organizmie czyli po 40 roku życia.

Ilość w opakowaniu/pojemność: 30  ml  co stanowi 600 kropli                                              

Składniki: woda, alkohol etylowy; stabilizator: gliceryna;ubichinon (koenzym Q10);stabilizator: lecytyna sojowa; regulator kwasowości: cytrynian sodu.


Zalecana dzienna porcja: 12 kropli
Skład zalecanej porcji: 12 kropli = 30 mg ubichinionu.

Sposób użycia:
12 kropli SANOMIT®Q10 direkt, rozdzielić na kilka porcji do spożycia w ciągu dnia. Rozprowadzić na języku i pozostawić do wchłonięcia. Może być spożywany niezależnie od posiłków.

Suplement diety nie może być traktowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety.
Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i różnorodnie się odżywiać.
Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji opisanej na opakowaniu.
Nie stosować u osób uczulonych na składniki preparatu.

Należy spożyć przed datą: miesiąc,rok/ Nr partii -  znajdują się na etykiecie na spodzie opakowania.

Warunki przechowywania:
Preparat należy chronić przed światłem.
Przechowywać w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl