SpermidineLIFE® 60 kps. Autofagia

Dostępność: brak towaru
Cena: 305,00 zł 305.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Kondycja komórkowa

 • SpermidineLIFE® to pierwszy preparat, który zawiera wysoką koncentrację spermidyny, cennej poliaminy, która jako substancja endogenna wspomaga utrzymanie kondycji komórek, poprzez pobudzanie procesu ich odbudowy ( autofagia) 
  • Spermidyna dla potrzeb opracowania suplementu SpermidineLIFE®, pozyskana została z pszenicy naturalnego pochodzenia, z certyfikowanych upraw.
 • SpermidineLIFE® to kompleks  3 cennych substancji: spermidyny oraz witaminy B1 (tiaminy ) i cynku, które chroniąc komórki przed stresem oksydacyjnym, a także uczestnicząc w procesie podziału komórek, istotnie wspomagają z udziałem spermidyny, odnowę jak również utrzymanie kondycji komórkowej. 
 • Preparat przeszedł z powodzeniem testy klinicznie, gdzie uzyskał pozytywne wyniki bezpieczeństwa i tolerancji stosowania.
 • Opakowanie zawiera 60 kapsułek wyjątkowej substancji, zarejestrowanej przez EFSA Europan Food Safety Authority), jako "nowa żywność".
 • Preparat, powstał jako wynik 10 - letnich badań prowadzonych w ramach współpracy cenionych światowej sławy naukowców, zrzeszonych w Naukowej Radzie Doradczej działającej przy firmie Longevity Labs+ . 
  • Efekt tych prac został doceniony przez farmaceutów, klientów i lekarzy poprzez przyznanie w roku 2020 nagrody w ramach Pharma Trend- Image and Innovation Award 
  • W maju tego roku, SpermidineLIFE została nagrodzona za innowacyjność, wartość dodaną i zorientowanie na użytkownika w ramach German Innovation AVARD w kategorii Excellence in Business to Business – Pharmaceuticals”

 

Autofagia Oczyszczanie organizmu

Autofagia to naturalny proces, który jest uruchamiany dzięki ibecności min. spermidyny. 

 • Mechanizm działania autofagii, wspiera oczyszczanie organizmu na poziomie komórkowym, co pozwala przygotować warunki do odnowy komórek, aby poprawić ich kondycje.

Warto wiedzieć, że o jakości naszego życia, o naszej kondycji, świadczy stan naszych komórek. 

 • Można wspomagać organizm w utrzymaniu komórek w dobrym stanie, unikając czynników wyniszczających komórki w tym stres.
  • Czynniki, które mają istotne znaczenie w pozostaniu zdrowym to  dbanie o odpowiednią ilość snu, zapewnienie sobie codziennej porcji ruchu, dobrze zbilansowana dieta. Wszystkie wymienione czynniki aktywują proces autofagii. 

Autofagia to naturalny proces odbudowy komórek do którego nieustannie dochodzi w organizmie:

 • W każdej sekundzie obumiera około 50 000 komórek i tyle samo powstaje nowych. 
 • Do tworzenia nowych komórek organizm wykorzystuje fragmenty komórek  a także niepełnowartościowe białka czy wirusy. 
 • Autofagia to swoisty rodzaj recyclingu i odbudowy naszych komórek.  

Proces autofagocytozy (autofagii) następuje w ramach  rozkładu fragmentów komórek lub organelli przez same komórki.

Spermidyna co to jest

Spermidyna to poliamina obecna w każdej komórce naszego ciała. Niezależnie skąd pochodzi jest jedyną, znaną endogenną substancją, zdolną do aktywowania procesu autofagii.

Spermidyna jest produkowana przez organizm czyli jest substancją naturalnie występującą w naszym organizmie (endogenna). 

 • Endogennie pozyskujemy jedną trzecią spermidyny, pozostała część jest wchłaniana przez żywność i niektóre bakterie przewodu pokarmowego.

Zdolność wytwarzania przez organizm, tej cennej poliaminy, drastycznie spada wraz z wiekiem a mniejsza ilość spermidyny to mniejsza zdolność do samooczyszczania (autofagii) i utrzymania homeostazy organizmu. 

Istotnym czynnikiem pomagającym utrzymać odpowiedni poziom spermidyny jest dobrze zbilansowana dieta, ruch, odpowiednia ilość snu i niski poziom stresu. 

Spermidyna obecna jest :

 • w owocach mango
 •  warzywach typu kalafior, brokuł, zielony groszek
 • grzybach schitake
 • pszenicy, sfermentowanej soi
 • długo dojrzewających serach a także w niektórych gatunkach mięsa.

Spermidyna suplement diety. Dobra kondycja komórek

SpermidineLIFE, to jak do tej pory jedyny suplement diety, który wspiera odnowę komórek poprzez aktywacje procesu autofagii:

 • Spermidyna w preparacie jest pozyskana wyjątkową metodą, która pozwala uzyskać ekstrakt kiełków pszenicy bez użycia silnych kwasów i potencjalnie szkodliwych substancji.
 • Badania preparatu na bezpieczeństwo i tolerancje stosowania, wykonały niezależne kliniki i znane ośrodki uniwersyteckie w tym największy w Europie Charite – Universitätsmedizin z siedzibą w Berlinie. 
 • Wynik badań jest pozytywny co pozwala na bezpieczne stosowanie SpermidineLIFE®.
  Spermidyna odnowa komórek

 

Metoda pozyskania stabilnej spermidyny

Aby surowiec do pozyskania spermidyny spełniał rygory jakościowe, kiełki pszenicy poddawane są rygorystycznym testom na zawartość spermidyny:

 • Ponadto pozyskuje się kiełki z jednego miejsca w Europe a konkretnie z okolic GRAZ w Austrii.  Nasiona pochodzą tylko od certyfikowanych dostawców.
 • Aby zabezpieczyć ekstrakt, znajdujący się w kapsułkach preparatu, przed wilgocią i światłem, opracowano specjalny rodzaj nieprzepuszczalnej otoczki. Otoczka została wykonana w 100% z naturalnych składników i dodatkowo wpływa na zwiększenie biodostępności składników preparatu.

Jakość i czystość składników preparatu:

Firma  Longevity Labs+ to kolejna firma, którą mamy przyjemność mieć w swojej ofercie. 

Produkt  SpermidineLIFE® jest wytwarzany wyłącznie w Austrii i zawiera wyłącznie składniki pochodzenia europejskiego. Produkcja odbywa się przy udziale tylko wyszkolonych specjalistów z zachowaniem najwyższych standardów jakości i higieny.

Firma Longevity Labs+ to kolejny producent, który używa tylko surowców od certyfikowanych dostawców a jakość tych surowców podlega ścisłym rygorom jakościowym. 

Producent:

Firma Longevity Labs+ to firma z siedzibą w Wiedniu. Firma na stałe współpracuje z Uniwersytetem w Graz, co  plasuje ją w profilu firm naukowo- badawczych. Firma jest dwukrotnym laureatem Złotej Tabletki tzw. Oscarów farmaceutycznych w ramach Pharma -Trend Image and Innovation. 


Skład, sposób użycia;

SpermidineLIFE® to preparat na bazie ekstraktu z kiełków pszenicy z dużą zawartością spermidyny. Suplement ze spermidyną wzbogacono o dodatek  tiaminy i cynku, aby wzmocnić proces oczyszczania organizmu i tworzyć warunki do odnowy komórek. 


Ilość w opakowaniu/ ilość netto : 60 kps/ 32 g                       1 kapsułka - 533,3 mg

Składniki:
ekstrakt z kiełków pszenicy (bogaty w spermidynę), glukonian cynku, chlorowodorek tiaminy, substancje glazurujące: hydroksypropylometyloceluloza, skrobia acetylowana, szelak, talk, glicerol (gliceryna).

Zalecana porcja dzienna: 2 kapsułki

Skład zalecanej dziennej porcji:

Składniki 2 kapsułki *RWS
Ekstrakt z kiełków pszenicy, w tym:

Spermidina

800 mg

1 mg

--**

--**

Tiamina (Witamina B1) 0,17 mg 15%
Cynk  1,5 mg 15%

*RWS Referencyjna Wartość Spożycia
** brak określonej RWS

Sposób użycia:

Jedną kapsułkę rano i jedną kapsułkę wieczorem do posiłku, popić wystarczającą ilością wody.

 • Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. 
 • Suplement diety nie może być stosowany jako substytut (zmiennik) zróżnicowanej diety.
 • Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży, karmiących ani dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia. 
 • Należy przestrzegać zdrowego trybu życia i zrównoważonego sposobu żywienia.

Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu, w sposób niedostępny dla małych dzieci. Po otwarciu spożyć w ciągu 2 miesięcy.

Najlepiej spożyć przed końcem (miesiąc, rok)/Numer partii na spodzie opakowania

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl