Nota prawna - ochrona treści

Prosimy o zapoznanie z treścią noty prawnej, która wyjaśnia sposób wykorzystania wiadomości umieszczonych na stronie  www.medycyna-mitochondrialna.pl

Przechodząc do strony produktowej potwierdzają Państwo zapoznanie się z treścią noty prawnej

Opracowania zamieszczone na stronie podlegają prawom autorskim oraz innym przepisom prawa ochrony własności intelektualnej. Bez zgody Care Mito-Coll Regina Napierała, pzedsiębiorcy zarejestrowanego w CEiDG pod numere NIP:9570208417 i REGON:190366498, mający siedzibę pod adesem:83-050 Bielkówko, ul.Dworcowa 28, nie wolno zamieszczonych materiałów publikować, kopiować ani rozpowszechniać.

Informacje zamieszczone na www.medycyna-mitochondrialna.pl.mają wyłącznie charakter informacyjny i nie mogą zostać uznane za poradę, konsultacje czy rekomendacje o charakterze medycznym, dietetycznym, farmaceutycznym i nie zastępują porad, konsultacji czy doradztwa uprawnionych specjalistów w dziedzinie ochrony zdrowia.

Treści zawarte na stronie nie można traktować jako sugestie, że produkty zamieszczone na stronie internetowej posiadają lecznicze właściwości lub cechy zapobiegania chorobom.

Przed użyciem każdego produktu należy dokładnie i uważnie zapoznać się z etykietą produktu i/lub załączoną do niego ulotką.

Wszystkie informacje, treści i materiały zostały zebrane w dobrej wierze i na podstawie źródeł uznanych za wiarygodne.

Care Mito-Coll Regina Napierała nie ponosi odpowiedzialności za działania i decyzje podjęte przez użytkownika na podstawie zamieszczonych informacji oraz za skutki wykorzystania przez użytkowników, informacji uzyskanych z domeny medycyna-mitochondrialna.pl.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl