Witamina K2 (Mk-7) MSE dr Enzmann

Dostępność: na wyczerpaniu
Wysyłka w: 2 dni
Cena: 180,00 zł 180.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni

Opis

Wysoka porcja doskonale przyswajalnej K2(Mk-7)

Witamina K2 Mk7 MSE to preparat, który zawiera optymalne rozwiązanie dla dystrybucji wapnia z krwi do kości. W formule wykorzystano 2 najważniejsze czynniki mające wpływ na wysoką biodostępność: substancje odżywczą  zastosowano w aktywnej formie i w wysokiej porcji (200 µg) 

Stabilna i aktywna postać witaminy k2

Menachinon-7 to aktywna, naturalna i wysoce stabilna forma witaminy K. W przeciwieństwie do innych form tej witaminy, wykazuje ona zdolność akumulacji we krwi co pozwala na uruchomienie białek odpowiedzialnych za gospodarkę wapniową w organizmie.

Jakość i bezpieczeństwo stosowania

Firma MSE dr Enzmann jest wiodącym producentem suplementów diety w Niemczech.
Od 50 lat nieustannie tworzy najwyższej jakości preparaty oraz gwarantuje niezmienność składu.

Wszystkie produkty firmy MSE Pharmazeutika dr Enzmann, mają w swoim składzie substancje fizjologiczne o możliwie najwyższym stopniu czystości. Porcje w produktach są odpowiednio wysokie i w mają odpowiednią formę. Działanie tak przygotowanych suplementów diety, jest potwierdzone badaniami naukowymi.

Kiedy możemy potrzebować witaminy K2 (MK- 7)?

 • Preparat jest idealnym uzupełnieniem diety w witaminę K2.
 • Witamina k2 zapewnia właściwą dystrybucję wapnia do kości i jest jest niezbędna do utrzymania prawidłowej gęstości kości ponieważ uruchamia białko osteokalcynę oraz inne białka odpowiedzialne za gospodarkę wapniową w organizmie.
 • Witamina K przyczynia się do prawidłowego krzepnięcia krwi. Witamina K2 odpowiada za karboksylacje białek odpowiedzialnych za regulacje procesu krzepnięcia krwi.

Dlaczego Witamina K2 (MK- 7) MSE?

 • Witamina K2 (MK- 7) MSE to preparat o wysokiej jakości, pozyskiwany w procesie fermentacji, na bazie bakterii identycznych z tymi produkowanymi w naszej florze jelitowej i dzięki temu doskonale przyswajalny przez komórki jelit.
 • Preparat firmy MSE Pharmazeutika GmbH to wysoce stabilna forma witaminy K- menachinon 7 (MK- 7). Forma ta, w przeciwieństwie do innych wykazuje zdolność akumulacji we krwi, co powoduje wysoce skuteczny transport wapnia z krwi do kości i dzięki temu utrzymanie prawidłowej gęstości kości. Stabilna forma witaminy K (MK - 7) jest również konieczna dla białek regulujących poziom wapnia w tętnicach.
 • Substancja czynna w preparacie jest termodynamicznie stabilna. Witamina K2 (MK- 7) MSE powstała w procesie krystalizacji i dzięki temu właściwości fizykochemiczne menachinonu nie zmieniają się nawet w czasie jej kilkuletniego przechowywania.
 • Forma monopreparatu – gwarantuje precyzyjne uzupełnienie wyłącznie niezbędnej substancji.
 • Produkt odznacza się wysoką jakością co znaczy, że do produkcji zastosowano tylko wyselekcjonowaną, o możliwie najwyższym stopniu czystości fizjologiczną substancje, której porcja i forma jest odpowiednio opracowana tak aby trafiała do komórek i mitochondrium. To sprawia, że produkt charakteryzuje się wysoką biodostępnością oraz czystością składników.

Witaminy K (K2 MK-7) nie przyjmować przy jednoczesnym stosowaniu leków przeciwzakrzepowych lub przeciwpłytkowych.

Producent:

 • Mse Pharmzeutika GmbH dr. Franz Enzmann; Nehringstrasse 15; 61352 Bad Homburg; Niemcy.
 • Preparaty firmy MSE Pharmazeutika dr Enzmann produkowane są w Niemczech i Szwajcarii. 
 • Podstawą na której opiera się produkcja preparatów to wyniki 50 letnich badań i praktyki Niemieckiego Laboratorium MSE dr. F.Enzmann.

Skład, sposób użycia:


Witamina K2 (Mk-7) MSE to suplement diety o wysoce stabilnej formie witaminy K - menachinon 7 (MK - 7). Forma ta wykazuje zdolność akumulacji we krwi, co powoduje wysoce skuteczny transport wapnia z krwi do kości i dzięki temu utrzymanie prawidłowej gęstości kości.

Ilość w opakowaniu/netto: 90 kapsułek / 29,7 g

Składniki: menachinon 7-witamina K2; maltodekstryna, substancje wypełniające: celuloza mikrokrystaliczna; substancja glazurująća, hydroksypropylometyloceluloza (otoczka kapsułki), substancje przeciwzbrylające: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, dwutlenek krzemu.

Zalecana dzienna porcja: 1 kapsułka
Skład zalecanej dziennej porcji:

Składnik

w 1 kapsułce

Witamina K2

200 mg =266,5 %*

RWS* -Referencyjne wartości spożycia

Sposób spożycia:
1 kapsułka dziennie 200 μg podczas posiłku.
Najlepiej spożyć podczas posiłku popijając wystarczającą ilością wody.


Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia.
Suplement diety nie może być traktowany jak substytut (zamiennik) zróżnicowanej diety. Należy pamiętać o zróżnicowanym sposobie żywienia i zdrowym trybie życia.

Najlepiej spożyć przed datą: (m-c , rok) /Nr partii- patrz na etykiecie na spodzie opakowania.

Warunki przechowywania: Przechowywać zamknięte, w suchym, chłodnym miejscu. Chronić przed światłem. Przechowywać w sposób niedostępny dla małych dzieci.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl